Pravděpodobně rakouský malíř 2. poloviny 19. století
Sv. Jan z Boha sklánějící se nad nemocným, monogramováno a datováno vlevo dole J. P. 867, olej/plátno, 45 x 36,5 cm, lehce poškozená malba (Šm)
Přiloženo vývozní povolení
05.03.2016 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 14.000,-
CZK 20.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 14.000,-
Přiloženo vývozní povolení
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 05.03.2016 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 27.02. - 05.03.2016 |